VİZYONUMUZ

ANTALYA BUSINESS HOTEL, insan ve doğanın birbirinden ayrılmaz iki parçası olarak gördüğümüz ilkeden yola çıkarak; çevremizin, yaşam bütünlüğümüzün korunması ve her geçen gün daha da iyileştirilmesi için doğal kaynaklardan yararlanan sektörümüzün üzerine düşen görevleri yapması gerektiğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarımıza bu amacı aşılamak için kapsamlı eğitimler veriyor ve aydınlatan bir tesis olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

ANTALYA BUSINESS HOTEL olarak yerleşim bölgemizde bulunan birimleri desteklemek ve kalkındırmak adına tesisimizde tüketilen aynı zamanda kullanılan malzemelerin bölge içerisinde bulunan tedarikçilerden temin etmeye ve aynı amaçla birlikte çalışma arkadaşlarımızı bu bölgeden seçmeye çalışıyor ve kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz.

Özel ihtiyaçları olan siz değerli misafirlerimize ve personellerimize tesisimizde rahat bir ortam sağlamaya çalışıyor ve sizleri önemsiyoruz.

Tüm paydaşlarımız ile birlikte siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede tatil deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir öneri ve şikayetlerini takip etmek, şikâyetleri etik davranış kurallarına uygun şekilde çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda şeffaf şekilde bilgilendirerek şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürmeyi sağlıyoruz.

ANTALYA BUSINESS HOTEL olarak sizlere bölgemizde bulunan tüm tarihi alanları, kültürel miras listesindeki eşsiz güzellikleri beğeninize sunmak için gerekli faaliyet çalışmaları planlıyoruz. 

SYS Performansımıza ilişkin gelişme hedefleri belirliyor ve ilerleyişi gözden geçiriyoruz.

Yürürlükte olan tabi bulunduğumuz yasalara uyarak çevreyi koruma yönünde ve sürdürülebilirlik ilkemizde üzerimize düşen görevleri yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik yolunda tüm risklerimizi hesaplayarak risklerimizi azaltma ve ortadan kaldırma yönünde faaliyetlerimizi planlıyoruz,

İnsan haklarına saygılı, çalışan sağlığını ve güvenliğini önemseyen otelimiz kültürel mirasımızın korunması için de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürdürülebilirlik yönetim sistemini benimseyerek hem ülke ekonomisine hem de otel ekonomisine katkı sağlamaktayız 

Sürdürülebilirlik yönetim sistemimizin sürekli gelişmesi için personel bilincinin artırılması da dahil olmak üzere teknolojik gelişmeler, çevresel düzenlemeler, yöresel faaliyetler ve misafir beklentilerini titizlikle takip ediyoruz.

ANTALYA BUSINESS HOTEL olarak;

  • Çevre üzerindeki olumsuz etkiyi minimum düzeye indirmeyi,
  • Tüm çalışma arkadaşlarımızın Sürdürülebilirlik bilincinin artırılmasını,
  • Elektrik, su, doğalgaz, kimyasal tüketimlerimizin her geçen yıl daha aza indirilmesini,
  • Faaliyetlerimizi sürdürürken atıkların azaltılmasını,
  • Gerekli çalışma ortamını sağlamış, çalışma saatleri ve ücretlendirmeye özen gösteren ve tüm yasal düzenlemelere uyum sağlayarak çalışan, çevre sertifikalı tedarikçiler ile çalışmayı hedefliyoruz.